दुध ल्याइदिने बहिनीलाई चिक्दा

दुध ल्याइदिने बहिनीलाई चिक्दा

घरमा गाइभैसी पालेको छैन। पल्लो गाउँका दाइले बिहान दुध ल्याइदिेन गर्छन्। एक दिन म सुतिरहेकै थिए, केटीको आवाज सुने। एकाबिहानै केटीको आवाज सुन्दा सबैकुरा जर्याकजुरुक उठ्यो। म पनि उठे, अनि झ्यालबाट चिहाए। दुध लिएर आएकी रहिछ। सायद ती दाइको छोरी होली। कालो टिसर्ट लगाएकी थिइ। अनि घुँडासम्म आउने टाइट कटनको प्यान्ट लगाएकी। तिघ्रा चिल्ला देखे। अरे वाफरे, कति ठूलो दुध रहेछ।
टिसर्ट नै उचालिने, पहाड जत्रो दुधको आकार देख्दा बिहानै लाडो ठिनिक्कै भयो। उसलाइ झ्यालबाट हेर्दै छोल्न थाले। उ आगनमा उभिएर दुधको भाँडा फिर्ता आउने प्रतिक्षामा थिइ। दुध खन्याएर ममीले भाँडा दिन बाहिर आउनुभयो। दुधको बट्टा झोलामा राखेर उ एकछिन गफ गर्न थाली। उ फर्किदासम्म मेरो हल्लाउने काम पुरा भयो।

प्रत्येक बिहान जब उ बोलेको सुन्थे, झ्यालबाट चिहाएर हेर्न सुरु गर्थे। उ नआएको दिन खल्लो लाग्थ्यो।
केहीदिन घरमा म मात्र एक्लै थिए। उ नै दुध लिएर आइ। भित्रबाट छोटो कट्टु लगाएर म बाहिर निस्के। को रहेछ भनेर हेरी।‘ममी हुनुहुन्न। दुध ल्याएको हो?’, मैले सोधे।‘हो। खन्याइदिनु न है।’‘कति ल्याउने गरेको हो नि?’‘दुइ माना।’, उसले भनी।‘ठूलो रहेछ त दुधको बट्टा त, है।’, मैले दुधको बट्टामा हेरे, उसकोछातीमा हेरे अनि उसको आँखामा हेरेर भने।‘खै…’, उसले मुसुक्क हाँसेर भनी।‘भित्रै आउ न।’, मैले दुधको बट्टा लिदै भने।‘हैन, यहि ठिक छ, गइहाल्नु पर्छ।’‘भित्र आउनै हुन्न र? चिया बनाउँछू क्या।’‘भो, भर्खर खाएर आएको हो।’‘खाउ न खाउ, म एक्लै के खानु, साथी खोजेको हो, आउ भित्रै।’यति भनेपछि उ पछि पछि भान्सामा छिरी। कुर्सी तानेर बसी। दुध तताउन बसाले, अनि चिया छुट्टै उमाल्न थाले।‘तिमीलाइ त पहिले देखेको थिइन। के नाम हो तिम्रो?’‘सुमना, अँ मैले नि तपाइलाइ देखेको थिइन।’

‘अँ, पोखरामा बस्थे, १-२ महिना बसेर फर्कन्छु।’‘पोखरामा के गर्नुहुन्छ?’, उसले सोधी।‘जब गर्छु। अनि रमाइलो गर्छू। पोखरा आयौँ भने फोन गर मलाइ, घुमघाम गर्नुपर्छ।’, मैले भने।‘पोखरा आउने त मौकै मिल्दैन। घरको कामले नै विजी भइन्छ।’, उसले भनी।‘मिलाउन न…बस्ने, खाने, घुमाउने सबै मै गर्दिहाल्छू।’‘आएँ भने भन्छू। तपाइको फोन नम्बर छैन मसंग.. ..’, उसले भनी।मैले उसलाइ फोन नम्बर दिए, अनि उसको पनि लिए। चिया पिएर उ हिडी।त्यो राती १० बजे बत्ति निभाएर खाटमा सुतेपछि उसलाइ फोन घुमाए। २ घन्टीमै फोन उठ्यो।‘मलाइ थाहा थियो तपाइले फोन गर्नुहुन्छ भनेर।’, उसले भनी।‘सुतेकी छैनौ?’‘तपाइको फोन कुर्दै थिए।’‘फोन गर्छु नै भनेर कसरी थाहा पायौ?’‘मनको कुरा बुझ्या नि।’, उसले भनी।‘यति छिटै बुझेकी मनको कुरा। मेरो मनमा त के के छ के के!’, मैले जिस्काएर भने।‘के के छ भन्नु न।’, उसले सानो स्वरमा भनी। रातीको बेला घरमा अरुले थाहा पाउलान भन्नेडरले होला।‘बिहान तिमीलाइ अंगालो हाल्न मन थियो।’‘अँ…होला।’, उ मख्ख परेजस्तो लाग्यो।‘हो के। एउटा कुरा भन्छू नरिसाउन है।’
‘भन्नु न।’‘रिसाउँछौ कि फेरी।’

‘जे भने नि रिसाउँदिन, भन्नु न।’‘मलाइ के तिम्रो बुबु क्या मन परेको थियो…’‘अबुइ… कस्तो के तपाइ। किन मन परेको नि?’‘सेक्सी भएर नि सुमना..’‘के हो र सेक्सी भन्या?’, उसले सुस्केरा हालेर भनी।‘ठूलो छ, अति.. चुप्पा खान मन लाग्ने खालको।’‘अं… तपाइलाइ ठूलो भ’को मनपर्छ?’‘एकदम मनपर्छ, मलाइ त तिम्रो बुबु खान मन छ।’‘केही आउँदैन, के खानुहुन्छ?’‘तिम्रो बुबुबाट दुध आउने भए त भोली बिहान तिमी मात्र आएपनि हुन्छ, म यहि तिम्रो बुबु चुसेर दुध खाइदिन्थे।’‘छ्या, कस्तो फोहोरी तपाइ!‘दुध त मिठो हुन्छ, फोहोरी कसरी भए। अरु झन् के के खाइदिन सक्छु, बुबु मात्र के हो र?’‘के खाइदिनु हुन्छ भन्नु न।’‘तिम्रो ओठ….’‘अनि…?’‘अनि..तिम्रो बुबु…’‘त्यो त खाइसक्नु भयो नि..अनि अरु..?’‘तिम्रो पुति…’‘अबुइ… छ्या घिन लाग्दैन?‘फोहोर छ र?’‘खै, सफै छ होला।’‘जस्तो भएपनि खाइदिन्छु, तिम्रो पुति त झन् मिठो छ होला।’‘मैले खाएर हेरेको छैन क्यार!’, उसले भनी।‘मेरो लाडो खान्छौ त?’‘छि.. कस्तो हुन्छ?’‘देखेको छैनौ?’‘देखेको छू, सानो केटाहरुको।’‘म सानो केटा होइन नि।’‘उस्तै त हुन्छ होला।’‘ठूलो हुन्छ नि नानी, कालो हुन्छ, लामो हुन्छ। मिठो पनि हुन्छ।

’‘साह्रै नै ठूलो हुन्छ र?’‘अँ, तर जति ठूलो भएपनि छिर्छ।’‘कहाँ छिर्छ?’‘तिम्रो पुतिमा छिराउने हो, ग्वाम ग्वाम।’‘दुख्छ रे नि त?’‘एकैछिन हो, त्यसपछि दुख्दैन। मज्जा हुन्छ।’‘मलाइ पनि मन त छ, तर अरुलाइ थाहा हुन्न नि?’‘लुसुक्क गर्नुपर्छ, अरुले थाहा पाउँदैनन्। यसरी कुरा गर्दा मज्जा आएको छ?’‘अँ…’‘मैले भनेको कुरा गर्छौ?’‘के कुरा?’‘हातले पुतिमा लगेर चलाउन न।’‘अघि नै देखि त्यहि त गर्दै छु…’, उसले भनी।‘तिमीलाइ पहिलो पटक देखेको बेला झ्यालबाट हेर्दै मैले पनि लाडो चलाएको थिए।’‘छ्या..बोका!’‘म बोका भए तिमी बाख्री!’‘तपाइसंग कुरा गर्दा त मेरो पेन्टी पुरै भिजिसक्यो।’‘मेरो पनि लाडो ठन्केर कहाँ हालु भएको छ।’‘छिराउनु न कुनै दुलोमा..’, उ हाँसी।‘तिम्रो दुलोमा छिराउने हो, पख न। पुति सधै चलाउँछौ?’‘कहिले काही।’‘त्यहि भएर हो तिम्रो दुध ठूलो भएको।’‘खै, पहिले देखि ठूलो थियो।’‘तिम्रो दुध देखेरै मेरो लाडो ठिनिक्क भएको थियो, झन् त्यसलाइ समातेर चुस्दा के होला?’‘तपाइको लाडो हो, मलाइ के थाहा के होला।’‘एकपटक पुतिमा छिराएपछि तिम्रै लाडो हुन्छ यो। सुमनाको पुति चिकेको लाडो हुनेछ।’‘कुरा मात्रै गर्ने के तपाइ।’‘अनि फोनबाट कसरी चिकु त तिमीलाइ, आउ न यहाँ अनि काम पनि गर्दिन्छू।’‘आउला के हजुर आउला। सुते अहिले, तपाइ नि सुत्नु।’, उसले फोन राखी।एकाबिहानै दुध लिएर उ नै आइ।फोनमा कुरा गर्दा र भेट्दा अवस्था नै फरक हुने। भेट्दा त लाज लाग्दो रहेछ।‘भित्र आउन।’‘कोही आयो भने?’‘कोही आयो भने, बाहिर निस्क। भान्साबाट निस्कदाकसले के भन्छ र? आउ न के?’, मैले उसको हात समाते भित्र ताने।दुधको बट्टा टेबलमा राखेपछि मैले उसलाइ झम्टिए।उसका पुष्टिएका, थलथलिएका बढेमानका दुध बाहिरबाट मोल्न थाले।उसको ओठ चुसे। अनि जिब्रो चुस्न थाले।उसलाइ भित्तामा ठलेर, उसको पुति बाहिरैबाट चलाउन थाले।‘छिटो गर्नु न.. अति भइसक्यो।’, उसले भनी।

‘पख न..’, मैले उसलाइ भान्साको टेबुलमा सुताए। अनि उसको पाइन्ट खोले, पेन्टी खोले। उसको पुतिबाट मिठो बासना आइरहेको थियो। अनि रौंको झाडी थियो।उसको टिसी जिब्रोले चलाउँदै पुति भित्र औला हाले। उसको पुतिबाट चिप्लो पानी चुहिन थाल्यो। पुतिमा मुख गाडेर चुस्न थाले। केटीको पुति भर्जिन थियो।झन्डै पाँच मिनेट पछि, उसलाइ टेबुलबाट उठाएर, भुइँमा टुक्रुक्र बसाए। अनि लाडो उसको मुखमा दिए। उसले लाडो चुस्न थाली।
केही बेरपछि उसलाइ भित्तामा ठेलेर उठि उठि पुतिमा लाडो छिराउन थाले। सुरुमा ठेल्न गाह्रो भयो। दुख्यो भनी। तर छिट्टै क्वाँच क्वाँच गर्दै लाडो ल्वात ल्वात उसको पुति भित्र बाहिर हुन थाल्यो। लाडोबाट झरेको फुसी उसकै मुखमा हाले। आफ्नो पुति चिकाएर, उ घर तिर हिडी।

Leave a Comment

error: We Gotcha You !!!