बुहारी पर्ने र साली भाग -१

बुहारी पर्ने र साली भाग -१

काठमाडौ भर्खर बिहे गरेर अलि नाता पर्ने बुहारी र अर्को नाता पर्ने एकजना साली थिइन भगवती नामकि ,,,तेति राम्रो सम्बन्ध थिएन ,,तेति वास्ता नि थिएन ,,एकदिन आईमाई को कुरा गरिराको थिए ,,म अलिक टाढा बाट सुन्दा नि प्रस्ट रुपमा नै उनिहरुको खिल्लि र यौन जिवन को किस्सा एक अर्कालाई भनेको सुने ,,,अनि त्या नगौकन अलिक अगाडि नै बसेर सुने ,,तिनले प्रशन्सा अलिक फरक ढंगले गरिराकी थिइन ,,,बुढा सङ्ग जुन बेला भन्यो तेहि बेला हुन्छ जति खेर मन लागि बिहान दिउँसो बेलुका मौका मिल्नासाथ ,,सङ्गै रहेकी सङ्गिनीले कति मिनेट हुन्छ सोधिन ,,उन्ले फोर प्ले समेत ३० मिनेट भनिन ,उन्को भनाइ मा सत्यता भन्दा बढी झुट को गन्ध आइरहेको थियो,,,अनि सोचे यिनी खुसी छैनन भनेर,,,तेसपछी आफ्नो काम तिर लागे उनिहरु को मा पुगे सबले दर्शन भने ,,अनि कुरा बन्द गरे,,कहिले गलत नजरले नहेर्ने म ,,तल देखि माथी सम्म जवानी हेरे ओहो भनेर सम्झे यसो हेरेको नयाँ त्यो नयाँ दुलाहा सङ्ग तेति सन्तुष्ट नरहेको दिमागमा यस्तै खेल चलिरह्यो ,,कसैलाई थ्हा नदि एउटा् घर इमाडोल मा किनेर अलि अलि मेन्टेनेन्स गर्दै थिए म ,,कसैलाई थ्हा थिएन भाडा मा दिने योजना र मासिक आम्दानीको लागि एकदिन बाटो पर्दा देखिछिन अनि आएर सोधिन कसैलाई थ्हा छैन भने अनि गफ गर्दा गर्दा पानी एक्कासि बर्स्स्यो उन्को लुगा अलिक फरक तरिकाले भिज्यो,,,काम गर्ने हरुको नि काम रोकियो,,,

अनि कामदारलाई पठाइदे अनि एक्छिन बस न त माथी एक तला चाहिँ सामान र किचन छ चिया हरु खाजा बनाउ खाजा खाएर जाउम भने मैले ,,अनि बुढालाई कल गरिन साथिको मा छु म पानी पर्यो अहिले पठाओ चढेर आउछु भनिन ,,उता बाट हुन्छ भन्यो,,सायद बुढाको होला,,,सोधिन मैले केही ,,अनि चिया पकाइन तौलिया हरुले पुछिन लुगा हरु सुकाको जस्तो गर्न थालिन केही पनि थिएन त्या लाउन बेड एउटा् र किचन थ्यो अलि अलि सेट हुँदै थ्यो,,,कुरा हरु गर्दै थियौ,,एक्कासी गड्याङ्ग गुडुङ्ग भयो आएर अबुइ भनेर अङ्गालो हालिन ,,,डराएर केही हुन्न भनी ,,उस्को टपक्क भिजेको शरिरको अङ्गाको मा बाधिदा अब मेरो दिमाग घुम्यो,,उन्को कुरा हरु याद आयो ,,अनि बिस्तारै कपाल सुम्सुम्याउदै कान को लोति मा चलाएर अनि कपाल चलाएर इमोस्न मा आइन अङ्गालो छोडिनन ,,मैले बिस्तारै किस खान खोजे ,लौन के गर्या यस्तो भिनाजु भनिन ,,म केही बोलिन सरि केटा मान्छे अलिकती जोश मा आए भने उन्ले केही भनिनन अनि चिया खादै खुलन थालिन,,अनि कुरा कुरै मा मेरो यौन जीवन कस्तो छ भनिन मैले पाको मौका मा मज्जाले उत्सुकता र उतेजाना हुने गरि बयान गरे,,उन्को आँखा मा छुट्टै देखिसकेको थिए,,,अनि बिस्तारै टासिदै उत्सुकता जनाउदै आइन फेरि छाती मा टासिएर अङ्गालोमा बाधिन आइन ,,अब यो मौन सहमती भन्ने थ्हा भयो,,किस गालामा खादै बिस्तारै कपाल सुम्सुम्याउदै किस ओठ चुमन थाले

उस्ले नि अब प्रतिक्रिया जनाएर साथ दिन थालिन ,,सायद भोको थिइन म भन्दा बढि उत्तेजना उनिमा थियो बिस्तारै कपडा बाहिर बाट छामे ,,बुबु उस्को ओहो ह्ल्का कडा हल्का गिलो रैछ,,,हामी अधरपान गर्दै रमाएर उन्को टिसर्ट खोल्ने सुर गर्दौ थिए शरीर हेर्न मन लागेर अब ,,,यतिकैमा फोन आयो उस्को बुढाको आउने हैन भ्न्दै अनि उनी पानी नि रोकियो,,अनि हस गए हाम्रो कुरा सरि यो राम्रो हैन तर अब नभन्नु कसैलाई भनिन जे भयो भयो भनिन,,,ओके भने अनि उनी गैन ,,यस्तो मौका गुमाएको मा पिर थ्यो मलाई ,,,अनि एक हप्ता तेतिकै भयो,,एकदिन कल गरिन बुढा १० दिन को लागि नेपाल बाहिर काम को सिलसिलामा जदै हुनुहुन्छ भनिन मलाई भन्नू जरुरि थिएन भनिन पक्कै केही छ भ्न्ने भयो कहिले जाने सोधे उनले भोलि भनिन ,ओके भने ,,,बिहानै कल गरिन कता नयाँ घर मा आउने हो मलाई घर बस्न अल्छी लाग्यो भनिन त्या काम्दार छ्न मिल्दैन आज भने ,,म जान्न भने नगरकोट जाउम भनिन यो ग्रीन सिग्नल थ्यो ,,मैले रात बस्न पाउदिन बुढिले कराउछ ,,,बिहान जाने बेलुका फर्कने भनेर बिहान खाना खाएर उस्को स्कुटर मा जाने प्लान भयो,,(बुढिलाई थाहा दिनु भएन यस्तो अफिस को कामले भनेर गए ,,भक्तपुर जान्छु ढिलो हुन्छ आउन भने) आइन लिन कोटेश्वरमा भने एउटा् चिनेको भाई लाई कल गरेर बन्दोबस्त मिलाए रिसोर्ट मा ,,

रुम गतिलो सेक्रेट हुनु पर्यो भनेर उस्स्ले हुनछ भन्यो,,कन्डम थिएन मलाई यो मौका छोड्न मन थिएन ,,टाउको अलि अलि दुखेको बहानामा मेडिकल मा कन्डम किन्न छिरे उनलाई बाहिर राखेर ,,निम्स र नयाँ आको राम्रो दामी छ भनेर दियो पसलेले लिएर पैसा तिरेर हिडे उस्को अगाडि टाउको दुखेको औषधि खाए ,, अनि रुम पुगियो नगरकोट मा भाइले पुरै बन्दोबस्त गरेर तेहि राख्दियो,,,को हो भन्थ्यो साथी हो कामले आको भने विस्वास त के गर्थ्यो गरेको जस्तो गर्यो,,,अनि गयौ गर्मीले सहन नसकेर नुहाउने भनिन उनी गैन अनि अर्डर गरिन खाजा रुम सर्भिस थ्यो आयो उनी नुहाउन नसकिदै,,,खाजा आयो उनी रुमाल मात्र बेरेर आइन आगो यता सलेको थ्हा भयो अनि ,,वाइन बियर केही खाने भनिन,,खाने भनेर मगाएर खायौ कुरा गर्दै थियौ उनी लुगा लगाउछु भनेर गैन ,,मैले जिस्केर अब खोल्ने हो किन लाउने भने ,,मन्द मुस्कान दिएर हासेर गएर लुगा फेरेर आइन ,,कालो टिसर्ट हाफ अनि जिन्स को शर्ट्स अनि त्यो टाइट लुगा र भिजेको कपालमा उन्को जवानी झन मनमोहक लाग्यो,,आज त छोद्नु हुन्न अब भनेर सुरु गर्न थाले कुरा हरु ,,उस्ले खुसी नभएको सेक्स लाइफ भनेर वाइन खाएसी इमोसन मा बगिन ,,अनि म केही हैन यस्तो हुन्छ भनेर सुझाव दिदै थिए उनी नजिक सरेर फेरि तेहि पुरानो शैली मा आएर बसिन अब त छोडिन्न भनेर सिधै किस खान थाले ,,टिसर्ट खोले कालो ब्रा मा उन्को सानो ठिक्क को बुबुले मलाई सहन नसक्ने बनायो,,अनि जिन्स को त्यो शर्ट को बट्न खोलेर पेन्टी मा सिमित राखे अब उनी नसा मा चुर रमरम भएर बसेको थिइन कालो जाली पेन्टीले झन अब सकिन अनि हतार मा अफ्नो लुगा खोलेर बोकेर खाट मा लगे सिधै अनि सुताएर किस खान थाले ,,बिस्तारै बुबु माडदै,,तल देखि माथी सम्म चुमे अनि बिस्तारै ब्रा को हुक खोलेर उन्को बुबु बाहिर देख्दा ओहो सुनतला जस्तो रार्मो निचोर्‍एर रसपान गरे ,,नाइटो मा किस खादै बि

बिस्तारै पेन्टी खोले,,कम्मार उठाएर साथ दिइन ,,आनि कालो ठिक्क को भुत्ला अनि रातो त्यो पुति मनमोहक थ्यो,औंला छिराए टाइड लाह्यो अनि मस्त छिराएर पानी निकाले ,,उनी मस्त आनन्द मा थिइन आँखा चिम्लेर ,,अनि दुइटा खुट्टा फटाएर म उन्को त्यो पुति चाट्न थाले ,,उनी आवाज हरु निकाल्न थालिन ,,,म उनको हरेक ठाउँ मा चुस्दौ बसेको मेरो कान्छो भाइ निकाल उनी एक्दम उत्सुकताका साथ हेरेर लौन कत्रो रैछ ,,भाइ को त सानो छ भनिन ए हो र भने,, ल अब चुस भ्ने मलाई आउदैन भनिन ,,अनि मोबाइल मा पोर्न भिडियो देखाएर यसरी भने अनि बिस्तारै उस्को कोमल हातले मेरो लाडो स्पर्श गर्दा म त आनन्द मा पुगे बिस्तारै उनले पोर्न मा जस्तै चुस्न थालिन तेति जानिनन वाक्का वाक्क गर्न थालिन ,,फेरि बिस्तारै गरिन गर्दा गर्दा बानी परेछ हेर्दौ चुस्न थालिन मा आँखा बन्द गरेर आनन्द मा बसे उस्को मुक को र्यालले मेरो लाडो पुरै भिजिसकेको थियो,,,अब मेन कोर्स मा जानू पर्यो भनेर उन्को बुबु को बिच मा एक्छिन रग्डे अनि अब छिराउन तिर लागे उनी उतानो परेर ,,थापेर कहिले चिक्ला भने जसरी बसेकी थिइन ,,बिस्तारै लाडो हुल्न लाको छिर्न गारो मान्यो,,कन्डम नलाइ भनिन अनि अघि किनेर लेराको लगाएर अनि छिराउन थाले ,,,टाइड रैछ छिर्न गारो मान्यो ,,बल्ल बल्ल धक्का दिए सुपारीचाहिँ छिर्यो दुख्यो मरे ऐया आथ्या भन्न थालिन ,,

शन्का लाग्यो यिन्को बुढाले राम्रो सङ्ग सेक्स गरेको छैन थ्हा भयो,,अनि बिस्तारै धक्का दिदै गर्दा उनी कराउँदै थिइन म धेरै पछि लगभग भर्जिन जस्तो पाको ,,माया ममता नराखी पुरै छिराएर मज्जाले चिक्न थाले ,,उनी कराएर कोठाको आवाज आह उह्ह बिस्तारै दुख्यो ऐया ममि को गुन्जनले पुरै भयो अब उस्को दुइटा खुट्टामा काध मा राखेर अझ मज्जाले कमर समातेर जोड तोड्ले पुति छियाछिया बनाउने जस्तो गरि चिक्न थाले ,, अनि आफू तल सुतेर उस्लाई माथी बसालेर चिक्न थाले सिकाउदै उनी नि मान्दै ओहो भिनाजु तपाईं त भन्दै मज्जाले उफ्रीन थालिन फेरि उस्लाई तेहि पोजिसन मा अगाडी फर्काए,,अनि उफ्रेर मज्जाले उफार्न लागिपरेर ऐया उम्म उम्म्म बिस्तारै बिस्तारै भन्दै उनी कराउदै थिइन फेरि कम्मर समातेर अङालोमा बेरेर मज्जाले चिक्न थाले ,,अब डग्गी भने र डग्गी स्टाइल मा कम्मर स्मातेर पछाडी बाट धक्का हान्दै कपाल समातेर कुकुरले चिकेको जस्तो गरि आफ्नी स्पिड बढाएर आवाज दुखाइ र मज्जाको समिश्रण आउन थाल्यो ,,करिब ३५ मिनेट को चिकाइ पछि म झरे कन्डम मा झारेर बाथरुम मा फालेर अनि दुबै नुहाएर आयौ,,अनि फेरि लुगा नलगाइ फेरि वाइन खादै गफ गर्न थाल्यौ,,जिन्दगीमा मा सेकस भनेको के हो मज्जा थ्हा पाए,,उस्ले त ५ मिनेट उफ्रीने अनि झर्ने सकियो भनिन ,,आधा घन्टापछि फेरि रेडि हुने भनिन ,,अनि बियर र वाइन को चुस्की सङ्गै एउटा् गतिलो पोर्न हेर्दौ बस्यौ,,

अन्तिममा केटाले मुख मा झारेर औला चाटेर खाको देखिन केटाको लाडो त्यो मुभिमा सायद उन्लाई नि चाख्न मन लाग्यो,,भनिन अब कन्डम नलगाइ गर्ने भनिन,,अनि फेरि किस खाएर सुरु भयो उस्ले फेरि चुस्न थालिन मेरो लाडो साइज म आयो मज्जाले चुस्न थालिन सायद अनुभवी र सिकाइ र रहर अनि आफू पनि मानसिक तयार भएर अब मज्जाले चुस्न थालीन ,हासेर sucking IZ BETTER THAN FUCKING भनेर हासिन ,,अनि मैले Both r better भने हासिन अनि फेरि तेहि शैली मा एउटा् खुट्टा काध मा चढाएर तेहि शैली मा चिक्न थाले उनी अझ मज्जा आयो कमन भिनाजु मलाई चिक्नुस फक मि अझ धेरै अनि पोर्न मुभी हेर्दा को डाइलाग कमन फक मि मोर हार्डर भनिन केटि कराएसि झन एक्साइट्मेन्ट हुने झन मज्जा आउन ,,अनि डग्गी हान्दै थिए ,,चाक को प्वाल म पर्यो उस्लाई

नदिकन चाक चिक्ने योजना बनाए तिम्रो ब्याग मा भ्यास्लिन छ मज्जा आउँछ भने छ भनिन अनि लाडो मा दलेर बिस्तारै घोप्टो पारेर औंला छिराउन थाले भर्जिन चाक ओहो खपिनसक्नु भयो,,अनि बिस्तारै लाडो चाकको प्वालमा राखेर थ्हा नपाउने गरि छिराए सास फेर्न मुस्किल भाको जस्तरी ऐया ममि मरे दुख्यो भिनाजु झिक्नु म सक्दिन भनीन एकछिन एक्छिन भन्दै मैले छिराए मज्जाले ,,पुरै छिरेसी सायद सहन सकिनन तकिया मा घोप्टो पर्रेर आँखा बाट तरक्क आँसु झारिन बिस्तारै बिस्तारै स्पिड बढाउदै चाक चिकेको बिस्तारै मज्जा आएछ उम्म उम्म गर्न थालिन ,,३०-३५ मिनेट उफ्राइ पछि लाडो फेरि उत्तानो फर्काएर पुति मा दनादन चिक्न थाले ,,,अनि झर्न लाएसी बुबु मा दलेर बुबु चुसेर लाडो दिए उनी चुस्न थालिन ,,झर्ने बेला मा नाइटो मा झारुम कि मुख मा सोधेको पोर्न मुभीको देखेर एक्साइटेद थिइन ,,मुख मा हालेर पुरै लिएर निलिन ,,अनि मज्जाले रेस्ट गर्यौ घडी हेरेको ५ बज्न लागेछ अनि नास्ता गरेर अनि फर्कियौ,,अब यो क्रम चल्नेछ सायद नयाँ घरमा उनी बुढा नभाको बेला वाचा गरेर आउने कुरा गरिन अनि दिउसो म अफिस छ मिलाएर आउने कुरा मा सहमति गरेर नाइट हान्ने मिलाउने कुरा गरेर अङ्गालो मारेर किस गरेर छुटियौ,,, घर आए बुढिलाई कन्डम नयाँ लेराको आज नयाँ गरुम भनेर बेलुका बुढिसङ्ग रमाइलो भयो,,बुढिलाई चिकेर सुतियो थकाइ लागेर निन्द्रा लागेछ,,अब अर्को चोटि भेट भाको कहानी अर्को कहानी मा सुनाउछु अनि ठुलोममी को छोरा को बुढी भाउजू नै पर्ने सङ्ग कसरी फकाएर चिकियो ,,सुनाउनेछु

Leave a Comment

error: We Gotcha You !!!