बहिनी चिक्दा…

सानिमाको घरमा गएर बहिनी चिक्दा…

मेरो सानिमाको छोरी रुकमनी अहिले १२ मा पढ्छे। भर्खर १६ वर्षकी पुगी। अति राम्री। राम्री मात्र होइन, टाइट लुगा लगाउँदा त उसका ठूला भएका छाती अनि त्यही अनुपातमा बढेको पुठोको आकारले सिधै मुटुमा हान्छ। लाग्छ कि यस्ती तरुणी त काखमा बस्नु नि। खाटमा संगै सुत्नु नि!
एक दिन अबेर सानिमाको घरमा पुगेको थिए। रुकमनी घरमै थिए। युट्युब हेरेर मस्त बसेकी रहिछ।
‘खै त सानिमा?’

‘आज नआउने रे! अफिसको कामले बाहिर जानु पर्यो, काठमाडौं भोलि मात्र आउनु हुन्छ।’‘ए!’, आज मोरी एक्लै रहिछ।‘तिमी के गरेर बसेकी त!’
‘युट्युब, आउनु त म तपाइलाई एउटा भिडियो देखाउँछु।’म उसको खाटमा बसे, उसंगै टासिएर।हाफ कट्टुमा उसका अर्धनग्न तिघ्राले देख्दा मुटु ढुकढुक भयो। उसको कोठको मिठो बासना अनि उसको तातो शरीरबाट निस्केको कामुक बासनाले मोबाइलमा भन्दा त्यो पलको मजा लिनमा व्यस्त थिए।उसले कपिल शर्मा शोको एउटा इपिसोड प्ले गरी।कपिलको जबरजस्ती हँसाउन खोज्ने जोक्स भन्दा सहजै ठन्काउने बहिनीको तातो स्पर्शको मजा धेरै। उसलेदुवैलाई ब्ल्याङ्केट ओढाइ। सिरानीमा टाउको जोडेर हामी खाटमा पल्ट्यौ। भिडियो अघि बढ्दै गयो।मैले बिस्तारै उसका साँप्राहरु बिचमा आफ्नो खुट्टा छिराउने कोसिस गर्न थाले। उ कपिलका जोक्समा हाँस्थी। म त्यो मौकामा उसका टाँसिएका साँप्रा भित्र खुट्टा छिराउथे। केही मिनेटमै उसका खुट्टा भित्र मेरो एउटा खुट्टो छिरिसकेको थियो। अनि अर्को साइडको उसको कुममा हात पुर्याए। अब उ मेरो आलिङ्गनमा थिइ। उसले यसलाई सहजै लिइ। यौन इच्छा त मेरो मनमा पो थियो, उ बिचरी कलिली, के थाहा!त्यो भिडियो सकिएपछि मैले मोबाइल निकाले।

‘त्यो भन्दा राम्रो भिडियो छ मसंग।’‘खै, प्ले गर्नु त।’मैले मोबाइलमा सेभ गरेर राखेको एउटा भिडियो प्ले गरे।उसले ध्यान दिएर हेर्न थाली।भिडियोमा सस्पेन्स म्युजिक बज्दै थियो। एउटी केटी रातको समयमा हतार हतार घर तिर लम्किदै थिइ। बाटोमा उसले आफ्नो एउटा केटा साथी भेट्छे। उनीहरु गफगाफ गर्न थाल्छन्, अलिक रोमान्टिक बन्छन्।मलाई भने उसको साँप्राको तातोेले लिङ्ग ठन्किन थालेको थियो।भिडियोमा केटा केटी एउटा होटेलमा पु्ग्छन्। रुम भित्र छिर्छन्। केटाले केटीलाई चुम्छ।उसले चुपचाप भिडियो हेर्दै छे।चुमिरहेको केटाले केटीको सुरुवाल बाहिरै बाट योनी चलाउन थाल्छ।‘छ्या कस्तो भिडियो हो यो, बन्द गर्नु।’‘हेर न तिमीले नसोचेको कुरा हुन्छ।’‘यो त अति भल्गर भयो, अलिक रमाइलो भिडियो हेरम न।’‘हेर त सहि, अब सहि रमाइलो हुन्छ।’

उसले फेरी स्क्रिन तिर हेरी। मैले भिडियो फेरी प्ले गरे।केटाले केटीको सुरुवाल खोल्छ। पेन्टी नलगाएकी केटीको पुति र रौंमा क्यामेरा फोकस हुन्छ। केटाले आफ्नो कालो लिङ्ग निकालेर केटीको पुतिमा छिराउँछ। केटी कराउन थाल्छे।‘छ्या, दादा, तपाइले मलाइ यस्तो पोर्न भिडियो देखाउनु भ’को!’, उसले रातो मुख बनाउँछै।‘तिमीलाई कसरी थाहा भयो, पोर्न भनेर, हेरेको थियौ पहिले?’‘छ्या, यस्तो पनि कसैले हेर्छ ?’‘नहेरन त, ल आउ यस्तै गरम हामी पनि।’
‘अबुइ!’ उसले कुम बाट मेरो हात हटाउन खोजी।‘आउ न, मजा हुन्छ।’‘खै छोड्नु मलाइ।’

मैले उसले साँप्रा र हातले समातेर राखे। उ मेरो बल सामु चलमलाउन सक्ने स्थितिमा थिइन।‘खै तिम्रो दुध कत्रा भएछन्।’, उसको छातीमा हातले मुसार्दा उसले हातले हटाउन प्रयास गरी।उसको दुवै हात एकै हातले समातेर टाउको माथी लगे, उसलाई घोप्टो पारेर उ माथी सुते।‘छोड्नु न, के गर्नु भ’को के?’, उ चिच्चाउन थाली।‘तिम्रो रेप गर्न लागेको।’‘हेल्प ! हेल्प!’, उ चिच्चाइ।जाडोको महिना टम्म लगाएको सिसाको झ्यालबाट उसको आवाज कसैले सुन्न सक्ने थिएन।उसको ओठमा ओठ मिलाएर किस गरे। उसले टङ किस गर्न दिइन। मुख बन्दै राखी।जोडले तान्दा उसको सेतो टिसर्ट च्यातियो, पाखुरामा निलो डाम बस्यो।‘ऐया…. दादा… प्लिज। के गरेको के? दुख्यो।’‘नचलि बस न त, दुख्दैन। हेर तिमी र म सेक्स गर्न लागेको हो, मज्जा हुन्छ। चल्यौ भने दुख्छ। लौ भन के गर्छौ, मज्जा लिन्छौ कि पिडा।’उ सोच्न सक्ने स्थितिमा थिइन। बिस्तारै उ नचलि बस्न राजि भइ।उसको कट्टु खोलेर उसको झुसे रौं चुस्न थाले। अनि उसको पुति।

आहा, भर्जिन पुतिको बास्ना नै अर्कै। उसको पुठो, उसको स्तन, सबै क्या फ्रेस, टाइट। कलिलो, सेतो, सफा, चिल्लो। उसको साँप्रा देखि ओठ अनि जिब्रो सम्म चुस्न थाले। विशेष गरी उसको पुति चुस्दा उ आँखा चिम्लेर बसी, आनन्द लिइ।
मेरो सामान्य भन्दा अलिक ठूलै थियो, सायद केटी चिक्ने काम धेरै गरेकोले पनि होला।
बहिनीको पुतिमा हुल्दा उ साह्रै आत्तिइ। चर्को स्वरमा कराइ। पिडाले छटपटाइ। साह्रै सानो पुति। रगताम्ते भयो। निकै बेरसम्म उ दुख्यो दुख्यो भनिरही। उसको कपाल समातेर उसको कलिलो पुति छियाछिया पारिरहेँ। झण्डै २० मिनेट मच्चिदा उ लखतरान भइ। उसलाई नग्न खाटमै छोडी म बाहिर निस्के। करिब आधी घण्टा पछि छिरा उ लुगा ओढेर सुतेकी थिइ। थकित, पिडित, उसको अनुहारमा पिडा झल्किन्थ्यो।
तर मेरो शक्ती फेरी उस्तै भइसकेको थियो।
उसलाई धेरै पटक कलेजको टाइट पाइन्टमा देख्दा उसको पुष्टिएको पुठो पड्काउन मन भएको थियो। अनि त्यो प्वालमा जबरजस्ती छिराउने मन ।
उसलाई उत्तानो बनाएर उसका दुवै हात खाटको अगाडी सलले बाँधे। उसले प्रतिरोध गरिरही, तर सीप चलेन।
उसको पुठोमा मस्त थप्पड् हान्दा उसको मासु रातो भयो। अनि उसको जोडको चित्कार निस्कियो। उसको मुखमा पेन्टी घुसारेर उसको पुठोमा पिट्न थाले। प्रत्येक झापडमा उ जोडले फुत्किन प्रयास गर्थी खुट्टा चलाउथी। लाडोको टुप्पामा लु्ब्रिकेन्ट लगाएर उसको चाकको प्वालमा केही मिनेट छिराउन खोज्दा उ असिम पिडामा चिच्याइ।

अँह सम्भव भएन। उसको हात खोलेर उत्तानो बनाउना साथ उसको पुतिमा फेरी छिराएर चिक्न थाले। उ कराउन सक्ने स्थितिमा थिइन। बेला बेला उ बोल्थी, ‘दादा दुख्यो, प्लिज म सक्दिन अब… प्लिज’‘चुप!’, उसको पुति भित्र अरु पनि फुसी झारेपछि म शान्त भए।रातको करिब ११ बजेको थियो। उ निदाइसकेकी थिइ।साइडमा फर्केर सुतेकी उसलाई बिस्तारै उत्तानो पारेर फेरी तो टाइट पुतिमा चिक्क थाले।उ झसंग भएर उठी। मेरो लाडो उसको पुति भित्र फेरी अर्को आधी घन्टा चल्यो।रात भरी प्रत्येक घण्टा-घण्टाको अन्तरालमा यो क्रम चलिरह्यो।बिहानको अन्तिम चिकाइ पछि म कोठाबाट बाहिर निस्केर आफ्नो बाटो लागे।भोलीपल्ट खबर सुने, सानिमा घर पुग्दा रुकमनी सक्किसकेकी थिइ।

Leave a Comment

error: We Gotcha You !!!