रात भरिमा 3 चोटि चिके

मेरो नाम निगम हो।घर बुटवल

साथी मो क्याफे मा थियेउ मेरो नजर सुस्मा माथी गयो।हेर्दा मा येति रामरी चिकिहालम जस्तो।उस्लाई देखेर टाडै बाट इसारा मा जिस्काउन थाले।उ पनि मुसुमुसु हस्दै बसन थालि।मो उस्को नजिक गय।तेतिकै मा उस्को मामाको छोरी आईन।निगम दाई दिदी लाई चिनु हुन्छर भनिन।नाई नया देखेर बोलुम कि भनेर आको भने।को हो भनेर सोधे दिदी हो फुफु को भनी मोईले जाल फालन सुरु गरे ।बैनी दिदी लाई मिलाई देउन त् हुन भने

उस्ले आफैई फकाउनु मो त केई भन सक्दिन भनेर जान आटे।मोइले नि मो पनि आम तिमी हरु सङ भने।सुस्मा ले भनी आउन मन छ।भने सोध्नु पर्छ भनीसाथी लाई छोडेर पछि पछि गए।जादा जादै पानी पर्न थल्यो हामी एउटा घर को गलि म लुकेको थिएउ।तेस्पछी हाम्रो कुरो सुरु हुन थाल्यो।जाडो ले होला हामी नजिक नजिक बसेको थियेउ मेरो हात ले उस्को बुबु टच भई राथियो।तर केही गरन सकिन।नम्बर मागे उ घर गैइ मो नि घर गए।राती उस्ले नै call गरि हामी कुरा गर्न थालेउ कुरा गर्दा गर्दा बिहान को 3 बजे को पतै भएन।मो सुते बिहान 11 बजे उठेर call गरे र क्याफे मा बोलाए बैइनी लिएर आई हामी सङै बसेर खाजा खएउ कुरा गरेम धेरै बेर सम। मोईले सोधे कति दिन सम बस्छौ।उस्ले भनी 1 हप्ता जति बस्छु होला भनेर।
बोका मन त् हो 1 हप्ता भित्र चिक्नु पर्छ पछि भेट हुन्छ कि हुन तेस्तो सोच आयो र आफ्नो घर तर्फ लगेउ 2 3 दिन फोन मा कुरो हुँदै गयो।4उथो दिन मा उस्को मा बिरामी भएर हस्पिटल लको थियो।तेति बेला घर मा दिदी बैनी मत्र थिए ।

हामी राती 10 बजे फोन मा कुरा गर्दै थिएउ उ भनी एस्तो एस्तो भाछ घर मा दिदी बैनी मात्र छौ भनेर।मोइले नि मो नि आम भनी हाले हुदैन मान्छेले नि के सोचछ भन थाली छेउ बाट बैनी ले आउनु न त् दाइ बिहान 4 बजे तिर जानू उठेर भनी।सुस्मा पनि मानिन।साथी लाई call गरे बोलाए bike निकाले साथी लाई भने मोलाई छोडेर तो bike लिएर आइजे बिहान call गर्छु लिन आइजे भनेर साथी ले ok भन्यो।

हामी दुई घर नीर पुगेर फोन गरे बाहिर निक्ली मोईले साथी तिमी जाउ मो बिहान फोन गर्छु भनेर पठाई दिए मोलाई लिएर भित्र कोठा मा लिएर गैइ।भित्र सुस्मा को बैनी मोबाईल खेलाउदै थि हामी आको देखेर उठेर गैइ अर्को कोठा मा।मोईले ढोका लगाउन त् भनी उस्ले गएर लगाई तेस्पछी नजिकै आएर बसि।बोका मन त हो कति खेरा पुतिमा छिरम जस्तो भयो र मोईले अलि नजिक आउन भने तर उस्ले नाई भनी मो नै नजिक गए।मोईले उस्को हात समाते अनि सोधन थाले मोलाई कति माया गर्छौ।मेरो लागि के के गरन सक्छौ भने।माया त धेरै गर्छु परेको बेलामा था हुन्छ के गरन सक्छु सक्दिन।तेई बेला मुख बाट निक्ली हाल्यो ।सुस्मा तिम्लाई किस गरन मन लाछ भनेर भनिदिए र उस्ले हुन्छ गाला मा गर भनी ।उस्को टाउको समाते अनि गाला किस गरे चित बुजेन अनि मुख मा किस गरे उस्ले धका दिदै थि तर मोइले छोडेन टाउको समातेर किस गर्दै गए 1 मिनेट जति किस गरेसी उस्लाई नि मजा आयो जस्तो लायो उस्ले नि साथ दिन थाली किस गरन लाई ।मोईले टाउको छोडेर उस्को कमबर समाते अनि नजिक ताने ।तल बाट हात बिस्तारी गर्दा गर्दा उस्को बुबु माथी बाट सुम्सुमाउन थाले ।

केही भनिन आट गरेर बुबु समाती दिए सारो बुबु भित्र बाटै समातम जस्तो लायो उस्को टिसर्ट भित्र हात छिराए केही भनिन मजाले समाउन थाले सुस्मा को बुबु जोड ले समाउदा अ ई आ दुख्छ जोड ले न समाउ भन थाली मोईले उस्को माथी को कपडा निकाली दिए ब्ब्रा माथी बाटै चुसन थाले बुबु उस्को मुख बाट सिसिसिसी गर्दै आवाज निकाल्दै थि तर मो रोकिन बुबु चुस्दै गर्दा मेरो हात पुति माथी गयो ।उस्ले केही भनिन।लाडो सन्केर 100 को स्पीड मा कहिले छिराम जस्तो भई रा थियो मोलाई मोईले उस्को कुर्था निकालन खोजे तर उस्ले दिएन निकालन उस्को हात मेरो लाडो माथी लाएर राखी दिए तर उस्ले केई मतलब गरिन लाडो निकालेर उस्को हात मा राखी दिए उस्ले समातेर बसिराखी एक्छिन सम मो बुबु चुस्दै ठिक थिए।कति खेरा चिकम जस्तो भई सकेको थियो मोलाई उस्को हात समातेर लडो लाई एसरी खेलाई देउ भनेर सिकाए उस्ले तेस्तै गरन थालि मोईले नि उस्को सुरुवाल भित्र हात छिराए ।

भुतला न भको पुति मगर्नी को छुदै मजा आउन थाल्यो ।पुति को दुलो नीर हात लको त पानी पानी भैसकेको रैछ।मोईले मेरो चुस्देउन भने तर मानिन ।मोईले टाउको समातेर मुख लाडो नीर लएर राखी दिए सुरु मा मुख खोलिन मोईले मुख माथी नै लाडो दलन थाले उस्ले मुख खोली मुख मा टुपा मात्र हालि मेरो लाडो को टुपा मात्र चुसन थाली मोईले मुख भित्र छिराउन खोजे तर तर उ मानिन बेड मा सुताएर सुरुवाल तानी दिए अनि उस्को पेन्टि पनि निकाली दिए आफ्नो पोईट पनि निकाले ।एउटा हातले लाडो खेलाउदै सुस्मा को पुति चाटन थाले। पानी निक्ले को पुति चाट्दा नि नुनिलो नुनिलो लागि रहेको थियो तर मोईले चाटन छोडिन सेतो पुति तेसमाथी भुतला न आको ओ हो अहिले सम याद आउँछ मोलाई सुस्मा को पुति।

सुस्माको खुटा उचालेर लाडो पुति माथी राखे पानी पानी भको पुति अल्का धका देको थिए लाडो को टुपा छिर्ने बितिकै सुस्मा को मुख बाट अ ई आ दुख्यो न गर्ने भन थालि। तर मोईले छोडिन उस्लाई माथी सुतिदिए उठन खोजी राको थि मोईले उठन दिईन ।बिस्तारी धका दिन थाले पानी पानी भको पुतिमा लाडो छिराउनु मजा मोलाई अहिले सम याद आउँछ।पुरै लाडो छिराए कराउन थाली अ ई आ दुख्यो ।तर मोईले उस्को बैइनी ले सुन्छ भनेर उस्को मुख मा मेरो मुख हालेर किस गरन थाले ।किस गर्दै तल धक्का दिन थाले 2 3 मिनेट बिस्तारी गरे अनि उस्लाई दुखन कम भयो ।आहा आहा आहा सिसिसिसिसी गरन थाली खुटा उचालेर प्लाट प्लाट बजाउन थाले।सुस्मा चाई।आहा आहा आहा उ बिस्तारी गरन पिलिज आहा आहा आहाअ अहाअ आअह्हाअ आह्ह गर्दै कराउन थाली।बोका मन त् हो कहाँ छोडन मन लग्छर बल बल पको पुति झन जोड होड ले पडकाउन थाले प्लाट प्लाट उसको मुख बाट सिसिसिस्सिसिउम उम्म आहा उम्म आहा आहा उम्म सिसि आहा अहा आहा गर्दै आवाज निकाल्दै थिईन।पानी बगेको बगै थियो पुति बाट तेई भएर होला पडकाउन माजा ।आई रहेको थियो।येसरी नै हामी 25 30 मिनेट सम चिकेम रात भरिमा 3 चोटि चिकेम।

Leave a Comment

error: We Gotcha You !!!