गर्लफ्रेन्डकै बहिनी पट्याएर सम्भोग गर्दा…

बिनिता मेरी गर्लफ्रेन्डकी बहिनी हो। सायद उसकी दिदी भन्दा पहिले बिनिता भेटिएकी भए उसलाई गर्लफ्रेन्ड बनाउने थिए। उसका आँखा उसको दिदीको जस्तो कामुक थिएनन्। तर उसको शरिरको चालमा उसकी दिदीको भन्दा बढी लचकता थियो। उसका शरिर उसकी दिदीको भन्दा आकर्षक फिगर थियो। उसकी दिदीको भन्दा उसका स्तन ठूला थिए। उसकी दिदीको भन्दा उसको पुठो मिलेको थियो अनि उ उसकी दिदी बन्दा सलक्क परेकी अनि मिजासिली थिइ। तर यी कुराले म उतिर आकर्षित भएको थिइन। केवल उसको एक गुणको कारण नजिक पर्नासाथ उसलाई च्याप्प समातु हुन्थ्यो। उ नजिक हुनासाथ उसका ती टिसर्ट भित्र टाइट छोपिएका स्तन निमोठु जस्तो हुन्थ्यो। उ नजिक आउनासाथ उसको पुठोमा जोडले ठोक्ने मन हुन्थ्यो। उ नजिक हुनासाथ उसको योनीमा एकैपटक ठूलै लिङ्ग छिराएर उसको ओठमा चर्को स्वरमा ‘ऐया’ सुन्ने इच्छा तीव्र हुन्थ्यो। त्यही एक कारण थियो जसले गर्दा उसको नजिक पर्दा यौन उत्तेजनाले सीमा नाघ्न खोज्थ्यो।

यता बिनिताकी दिदीसंगको नग्न सम्भोग पनि आजभोली बोरिङ हुनथालेको थियो। घरमा एक्लै हुँदा बिनिताले म्यासेज गर्थि। केही घरपर भाडामा बस्थे। केही बेरमै उसको बेडरुमा पुग्दा उ तातेर बसेकी हुन्थ्यी। कहिले अर्घनग्न त कहिले पुरै नग्न। किसबाट सुरु हुन्थ्यो। अनि टङ किस, त्यसपछि दुध माडमुड गरेपछि मुड अनुसार उ कहिले मेरो लिङ्ग चुस्थी त कहिले म उसको योनी चुस्थे अनि भाइ‍-बहिनी भेट हुन्थे। थरीथरीको पोज अब हाम्रो लागि नौलो थिएन। सेक्समा रोमाञ्चकताको कमी हुन थालेको थियो। उ सन्तुष्ट हु्न्थ्यी तर त्यी एउटै चीज दिनहुँ चलाउँदा एउटा बच्चोले त नयाँ खेलौना माग्छ भने म त वयस्क केटो थिए। केही समय देखि उसकी बहिनी बिनितामाथी मेरो आँखा परेको थियो।

गर्लफ्रेन्डसंग खाटमा मच्चिएपछि रुमबाट बाहिर निस्केर हामी चिया पिउन टिभी रुममा छिर्थ्यौ। अधिकांस समय दिउँसो घरमा गर्लफ्रेन्डमात्र हुन्थ्यी। परिवारका सबैले मलाई चिनेको हुँदा र हामीबीचको सम्बन्धको कुनै भेउ कसैले नपाएको हुँदा हामी ढुक्कले गफ गरेर बस्ने गर्थ्यौ। त्यो दिन बिनिता कलेजमा चाडै बिदा भएकाले छिटै घर आइपुगेकी थिइ। बिनिता सोफामा मेरो साइडमा बसी। उसकी दिदी खाजा बनाउँछु भनी किचनमा छिरेपछि बिनिता र म टिभी हेर्दै गफ गर्न थाल्यौ।

‘कुन च्यानल हेर्ने?’

‘लगाउन कुनै, जे हेरपनि हुन्छ।’, रिमोट मेरो अर्को साइडमा थियो। रिमोट खोज्दै उ मेरो साँप्रामा अडिएर रिमोट पुग्न हात लम्काइ। उसको बास्ना नाकमा छिर्यो। उसको पसिनाको गन्धमा अचम्मको कामुकता थियो। रिमोट लिएर च्यानल छान्न लाग्दा सम्म उसको शरिरको कडा बास्नाले केही बेर अघि गर्लफ्रेन्डसंग थाकेर आएको मेरो लिङ्ग एकाएक तीब्रसंग उत्तेजित हुन थाल्यो। केही अप्ठ्यारो पनि लाग्यो, तर त्यो एकैपलमा बिनिताको शरिर प्रति अनौठो आकर्षण जन्मियो। बिनिता प्रतिको आकर्षण यति तिव्र रुपमा बढ्यो कि तत्कालै अहिल्यै उसलाई नङ्ग्याइहाल्यौ जस्तो भयो। उसको शरिरको एक एक केस्रा केलाएर त्यसको बास्नको सुख भोग गर्न मन भयो। उसको अंग अंग चुम्दै चुस्दै उसको जवानीको रसपान गर्ने उत्कण्ठा यति बढ्यो कि मैले ख्यालै नगरी उसका कपाल खेलाउन थालेछु।

आफ्नो कपाल चलाएको देखेर उसले हास्दै मतिर हेरी। अनिअगाडी झुकेर साउती मारेझै भनी ‘मेरो कपाल मनपरेको हो ?’, उसको प्रश्नसंग उसको मादक हाँसो अनि उ नजिकिदाँ उसको शरिरबाट आएको त्यो बास्नाले मेरो आवेग बढ्न थाल्यो।

‘किन, मनपरे के गर्छौ र?’ उसको कपालको जरा जरा खेलाउँदै उसको कान नजिक पुगेर साउती मारे।

‘के गर्नुपर्छ र?’, मेरो नजिक आएर भनी। उसको कपालमा हातका औला दौडाउँदै कानको नजिक गएर उसको कान बिस्तारै टोकेर भने, ‘फेरी तिमीलाई दुख्ला नि त!’

उ लाजले रातो भइसकेकी थिइ। त्यसरी उसको कपाल चलाउदाँ उसका आँखा लोलाइसकेछन्। किचनबाट अलिक चर्को आवाज आयो। हामी फेरी चुप लागेर टिभी हेर्न थाल्यौ।

कान टोकेपछि दुख्ला नि भनेको आशय बिनिताले कति बुझि अनुमान मात्र गर्न सक्थे। उसको चालचलन, अनि शारिरीक बनावट अनि लजाउने पारा देख्दा भने लाग्यो बिनिताले अहिलेसम्म यौनको स्वाद चाखेकी छैन। १६-१७ वर्षे तरुणी अहिले काठमाडौँमा बिरलै भर्जिन पाइएला। खाजा खाएर म फर्के।

कोठामा आइसकेको थिए। तर बिनिताको बास्नाले अझै सम्झि सम्झि उत्तेजति पारिरहन्थ्यो। बिनिताको नम्बरमा म्यासेज गरे, ‘साथीकोमा बस्न जान्छु भनेर आउन एक छिन। तिमीलाई एउटा कुरा भन्नु छ, लुसुक्क।’

बेलुका हुँदै थियो। तिहार भर्खरै सकिएको थियो। जाडो बिस्तारै बढेकाले चिसो बढेसंगै छिट्टै अध्यारो हुन थालिसेको थियो। बिनितासंगको त्यो छोटो सम्वाद अनि कानखुसी सम्झदै खाटमा पल्टेर टिभी हेर्दै थिए। ‘ढक-ढक’, ‘खुल्लै छ’, मैले भित्रैबाट भने।

बिनिता मन्द चालमा कोठामा छिरी। अनि खाटको छेउमा उभिइ।’घरमा के भनेर आयौ?”साथीकोमा बस्न जान्छु भनेर आएको नि, छिट्टो भन्नु त के भन्नु पर्ने हो, अनि म हिडिहाल्छु।”जाने भए म पुर्याइदिहाल्छु, हतार नगर न। आउ बस, टिभी हेर्द कुरा गर्ने’टिभीमा दिउँसो कै च्यानल, हिन्दी गित बज्दै थियो। खाटको साइडमा एउटा सिरानी राखिदिए। उ टाउको सिरानीमा अड्एर खाटमा लम्पसार परि। फेरी त्यही उत्तेजित बास्नाले मन भरियो। उसको कपाल मुसार्न थाले। उ त्यसको आनन्दलिदै थिइ। ‘भन्नु न के हो, झन् घरमा ढाँटेर आ’को छु”भनी हाल्छु नि, बरु बिस्तारै कानमा आएर भन, बाहिर अरुले सुने तिमी यहि छौ भनेर घरमा खबर पुग्छ नि’, बास्न पाउन उसको कान नजिक पुगेर सानो स्वरमा भने।’के हो भन्नु न त’, उसले नजिकै आएर भनी। हामी आमुन्ने सामुन्ने भएर खाटमा पल्टिएका थियौँ। मेरो एउटा हात उसको रेशमी कपालका रेशा केलाउन व्यस्त भए।’कपाल चलाउँदा मज्जा आ’को छ हो?’उ लजाइ। ‘अँ’ स्वासले बोल्दै भनी।’किन नी?”खै’, लजाएर उसले टाउको मेरो टाउको र छातीको बीचमा घुसारी। उतिर थौरै सरे। उसको कपालको बास्ना मेरो नाकमा ठोक्कियो।देब्रे हातले कपाल चलाउँदै दाहिने हात उसको कम्मरमा पुर्याए। ‘यहाँ पनि मज्जा हुन्छ कि ?”खै’, उसको स्वर सिरानीमा ठोक्किदाँ सानो सुनियो। उसको धड्कनको गति बढ्न थालेकाले छिटो छिटो स्वास फेर्न थाली।कम्मरबाट टिसर्टमुनी हात छिराएर ढाडमा पुर्याए। उसले लामो स्वास फेरी।
‘बिनिता ?”हुँ…”के भयो?”छैन।”मज्जा भएको छैन।’

‘छ’, उसका जवाफ छोटो अनि स्वास लामो बन्दै जादै थियो। उसलाई आफुतिर कसे। मेरो शरीरमा बिनिता लपक्क टाँसिएकी थिइ। उसको कानमा जिब्रो लगे, अनि कानको लोती चलाउन थाले। उसको एउटा हात मेरो कम्मर हुँदै मलाई च्याप्प समात्न आयो। उसलाई तानेर माथी चढाए। उसका स्तन मेरो छातीमा टाँसियो, उसको मुख मेरो मुखको सामुन्ने। आँखा बन्द गरेकी थिइ। उसको ओठमा बिस्तारै ओठ लगे। उसको तातो वाफ र वास्नाले उसंगको प्रत्येक क्षण क्षण उत्तेजनाले भरिएको रोमाञ्चक हुँदै थियो। ओठमा ओठ जोडिएपछि बिस्तारै आफ्नो ओठ चलाउन थाली। अनि केही बेरमा जिब्रो छिराएँ। तरंगित भइ। उसको जिब्रो चुस्दा उ ममाथी सकसकिन्थी। हात उसको पूठोमा पुर्याए। जिब्रो चुस्न थाले। उ लठ्ठ देखिन्थी। उसका पोटिलो पुठो हत्केलाले निमोठ्न थाले। लिङ्ग अधिक ठन्कियो। सायद उसले आफ्नो जाँघमा लिङ्गको दबाब बढेको महसुस गरेकी हुँदी हो, बेला बखत आफ्नो साँप्रा चलाउथी अनि लिङ्गमा घर्षण दिन्थी।

पुठो छोडी उसको स्तन तर्फ हात बढाए। टिसर्ट बाहिरबाट उसको स्तनमा स्पर्श गर्दा उसले किसको गति बढाइ। स्तनको मुन्टा साह्रो भएको टिसर्ट बाहिरबाटै छाम्दा थाह हुन्थ्यो। उ उत्तेजनाको संसारमा डुबिसकेकी थिइ। उसलाई खाटमा उत्तानो पारी उमाथी चढेर जिब्रो चुस्न थाले। उसको साँप्रामा लिङ्ग दलिने गरी शरिर तलमाथी सार्दा उ किस गर्दै गर्दा लामो स्वास फेर्थी। उ माथी घोप्टो पर्दा दुवै हातले उसका स्तनमा जोडले दबाब बनाउँदै माड्न थाले। उसका आंखा अझै चिम्म थिए। टिसर्ट खोलिदिँए। भित्रको कालो समिज खोले अनि लामो स्वासमा त्यसको बास्ना लिदाँ त्यही सपनाको संसारमा भएजस्तो लाग्यो। स्तन उसका दिदीका भन्दा ठूला थिए, तर निकै टाइट अनि पोटिला। त्यसबाट आएको त्यो सुगन्धले त्यसको मूल्य अमूल्य बनाएको थियो। दुवै स्तन हातले समाती नाकमा चेप्न ल्याए। नाक स्तन भित्र हरायो। हातले स्तनको टुप्पो मुसार्दै, खेलाउँदै उसको बास्नाको भोग गर्न थाले। यस्तो लाग्यो, उसकी दिदीलाई एक वर्षसम्म दैनिक सम्भोग गर्ने पाउने र बिनितालाई एक रातको लागि दिने अफर आए म सधै बिनिता रोज्ने छु। कहाँ थोत्रो भएको गर्लफ्रेन्डका गुप्ताङ्ग, पुराना भएका गफ, अनि रोमाञ्चकता सकिएको सम्भोग अनि कहाँ बिनिताको स्तनको बास्ना, उसको लाज, उसको सरलता अनि उसका कलिला पोटिला नछोइएका अंग, कुनै हालतमा तुलना गर्न सकिन्नथ्यो।

‘मज्जा भएको छ?’ उसको नाक जिब्रोले खेलाउँदै सोधे। उसले आँखा खोली। अनि टाउको तानेर ओठ जोडी अनि फेरी लामो टङ् किस गर्न थाली। केटी एकैछिनमा किसको फन्दामा परिसकिछे, अब उ रोकिने छाँट देखिन्थ्यो। उसको पाइन्ट खोल्न त्यसपछि समय लागेन। अनि भित्रको गुलाबी पेन्टी। फेरी उसको बास्नाको भोग गरे। अनि पेन्टी निकालेपछि उ पुरै नाङ्गो भइ। आफ्नो पनि सबै लुगा फुकाले अनि उसलाई अंगालोमा चेपेर भने, ‘बिनिता?’

‘..हजु…र…’, उसको शब्द पनि उत्तेजित थिए।’तिम्रो दिदी र म दिनदिनै यस्तो गर्छौ।’, उसले मेरो आँखामा घुरी।’मलाई थाहाथियो।”कसरी?”कोठा भित्र खै के-के गरिरहेको बेला बाहिर बाट सुनेको थिए एक दिन।”एउटा कुरा थाहा छ?”के कुरा?”तिमी दिदी भन्दा राम्री छौ। तिमी पहिले भेटिएकी भए तिमी मेरी गर्लफ्रेन्ड हुन्थ्यौ।”अब हुन मिल्दैन र?’ उसको प्रश्नमा डर, लाज अनि आग्रह एकसाथ महसुस भयो।’त्यही भएर त तिमीले अब एउटा कुरा गर्नुपर्छ नि।”के कुरा?’, उसको हात लिङ्गमा पुर्याए समात्न लगाए। ‘अबुई..’,’के भयो?”कति ठूलो भएको?”पहिले देखेकी थिइनौ?”अहँ, भाइहरुको देखेको थिए, सानो-सानो”यो पनि त भाइ नै त हो, तिम्रो बहिनीसंग भेट गराउनु पर्छ अहिले।”मेरो बहिनी कहाँ छ र?’ उसले कुराको आयश बुझिन।
हातले पहिलो पटक उसको योनीमाथीका कैला रौं खेलाए। ‘यो के त?”त्यसको नाम त अर्कै होइन र?”के हो, भन त?”पुति’, उसले मुस्काउँदै लजाउँदै भनी।

उसको पुतिको टुप्पोमा जिब्रोको टुप्पो पुर्याउँदा उसले पुठो उचाली। अनि घोप्टो परेर उसको बहिनीको रस चुस्दै गए, जिब्रोले खेलाउँदै गर्दा उसको योनीमा बिस्तारै मुल फुट्न थाल्यो। अनि उसलाई त्यसरी नै राखेर लिङ्ग योनीको टुप्पोमा पुर्याए। अनि भित्र छिराउन बल गरे। ‘ऐया…’, अलिक जोडले नै कराइ।

‘बाहिर सुनिन्छ, नबोल है।’

‘दुख्यो…’

‘एक छिन दुख्छ, अनि पछि मजा हुन्छ, त्यसैले त तिम्रो दिदीले दिनदिनै बोलाउँछे। एक छिन खप है’

फेरी जोडले छिराउन खोजे गएन। उसको मुखबाट फेरी ‘ऐया…’ फुस्कियो।

यो पटक एउटा हातले उसको मुख थुनेर, एकैसाथ जोडले बल गरे। सायद हातले नथुनेको भए उसको घरसम्मै सुनिने गरी चिच्याउने थिइ होली। उ छटपटाइ, मुख खोलिदिए।

‘भो दुख्यो… अर्को पटक गर्ने…’

‘अब आजै गर्ने नि…अर्को पटक त कहिले हो कहिले…’

एकपटक छिरेपछि बिस्तारै लय मिलाउँदै बिनिताको पुति चिक्न थाले। केही बेर दुख्यो भनिरही तर पछि आनन्द मान्न थाली। उसंग पहिलो सेक्स उसकी दिदीसंगको भन्दा लामो समय कायम भयो, मजेदार अनि बास्नादार रह्यो। रातभरी बिनिता र मैले केही नयाँ पोजमा चिकामारी गर्यौ। अनि बिहान उ घर फर्की।

आजभोली बिनिता नहुँदा उसकी दिदी चिक्न घरमै पुग्ने गर्छु। बिनिता कलेज सकिएपछि आधी-एक घण्टाको लागि मेरोमा आउने गर्छे। उता दिदीसंगको वयस्क चिकाइ, यता बहिनीसंगको बास्नादार चिकाइ। जिन्दगीमा यति भएपछि के चाहियो।

Leave a Comment

error: We Gotcha You !!!