काकीको गुलाबी पुति

पुष्पा काकीकी ४ वर्षकी छोरी थिइन। छोरीलाई किन्डरगार्डेनमा भर्ना गरेदेखि काकी दिउँसो घरमा एक्लै हुन्थिन। नजिकैको घरमा मेरो डेरा थियो। दैनिकजसो काका अफिस हिडेपछि मेरो बास काकीकै घरमा हुन्थ्यो। काकीको उमेर करिब २५-२६ थियो होला। भर्खरकी तरुणी थिइन। बच्चा पाएको ४ वर्ष भइसकेको भएपनि उनको शरिर हेर्दा कलिलो लाग्थ्यो, टिनएजर जस्ती। मलाई विशेष उनको एउटा बानी अति मनपर्थो, दैनिक नुहाउँथिन, अनि आफ्ना लगाएका लुगा बाथरुममै छोडेर आउँथिन। अनि दिनभर उनका ती ब्रा र पेन्टीको बास्नाको लागि म उनको घरमा पुग्ने गर्थे।

पुष्पा, उनी साँच्चीनै फुल जस्ती थिइन। कोमल, अनि सुगन्धित। उनलाई एउटा कुरा सोध्ने केही समय देखि इच्छा लागेको थियो। जबजब उनी नुहाएर फर्कन्थिन, समय मिलाएर बाथरुम छिर्थे, उनको ब्रा र पेन्टीको बास्नाको लालशमा। उनी थरीथरीको ब्रा लगाउँथिन। कुनैमा कडा आवरण हुन्थ्यो तर कुनै मुलायम अनि पातलो। रातो र गुलावी ब्रा धेरै भेटिन्थ्यो। तापनि पेन्टी भने सधै एउटै रंगको हुन्थ्यो। सधै सेतो पेन्टी बाथरुममा झुन्डिएको हुन्थ्यो। नुहाइरहने बानीले पनि होला उनको पेन्टी उस्तो फोहोर हुन्थेन, मन्द सुगन्ध आएको हुन्थ्यो।

त्यही मन्द सुगन्धको लागि म पुष्पा काकीको नजिक जाने गर्थे। कपाल नजिक नाक पुग्थ्यो अनि काकीले थाहा नपाउने गरी लामो स्वासमा मन्द बास्ना सुघ्थे। अनि बाथरुममा उनको पेन्टी सुघ्थे, ब्रा मुलायम भेटेको दिन त्यसैले आफ्नो लिङ्गमा समाति पुष्पालाई सम्झी हस्तमैथुन गर्थे। पेन्टीबाट आएको बास्नाले हस्तमैथुन नै भएपनि त्यो विशेष आनन्ददायी बन्थ्यो। लाग्थ्यो कि उनका दुई साँप्राले मेरो टाउको चेपेको छ। नाक उनको योनीको बास्नमा मस्त छ। उनी दुई हातले खाटमा टेकी टाउको पछाडी झुकाएकी छिन् अनि आँखा चिम्म गरेर मन्द स्वरमा आफ्नो सन्तुष्टिका शब्द निकालिरहेकी छिन्। काकीको यस्तो पोजिसनको कल्पनामा त्यो पेन्टीको बास्ना र लिङ्गमा घस्रिएको ब्राको मुलायमपनाले जोडको यौन आनन्द दिन्थ्यो। अनि काकीको ब्रा भरी सेतै फुसी झारेपछि केही हदसम्म त्यो जलन शान्त हुन्थ्यो। अनि आफ्नो कोठा फर्किन्थे।

यसरी काकीको लुगाको बास्ना अनि उसको कल्पनामा डुबेर आफ्नो लिङ्ग खेलाउन थालेको पनि महिनौ भइसकेको थियो। हरेक दिन उनलाई चुमेको, चुसेको नयाँ नयाँ कहानी मनमा कल्पिन्थे। उनी मेरो मनको हिरोइन भइसकेकी थिइन। मनकी रानी भएकी थिइन। उनी बोलेको, हिडेको, हाँसेको, मुस्काएको, उनको हेराइ, उनको बुझाइ सबै मन पर्न थालेको थियो। उनको कपाल, आँखा, ओठ, निधार, गला, छातीको नछोपिएको भाग अनि यदाकदा टिसर्ट माथी सर्दा देखिने गरेको उनको कम्मर। उनको छालाको रंग, उनको कपालको रंग, उनको हत्केला, उनका औला, उनका थाइ अनि उनको पुठ्ठोको आकारले उनीतर्फ अनौठो तवरले आकर्षित भइसकेको थिएँ।

त्यो दिन ११ बजे पुगेको थिए। काकी वाइनको बोत्तल समातेर मस्त घुट्की लगाउँदै रहेछिन्। त्यसरी दिउँसै खाएको देखेको थिइन। काकासंग ठाकठुक परेको रहेछ। अर्को ग्लासमा मलाई पनि वाइन खन्याइन। दुवै वाइन खान थाल्यौं। काकी अघि नै झ्याप भइसकेकी थिइन। एउटा ग्लास रित्याएपछि रमरम भइसकेको थियो। उनी निरन्तर बोलिरहेकी थिइन, कहिले पुराना कुरा निकाल्थिन त कहिले काकासंग सन्किन्थिन। म उनको हाउभाउमा लठ्ठ भइसकेको थिएँ। उनलाई चलिरहेका हात अनि त्यो संगै हल्लिने उनको पुरै ज्यानको चाल पनि अब मादक लाग्न थालेको थियो। उनी हल्लिदाँ उनका स्तन टिसर्ट भित्रै यताउता छचल्किन्थे। उनको भिजेको ओठको चिल्लोपना देख्दै स्वादिष्ट लाग्थ्यो। ग्लास समातेका उनका गोरा हत्केला, लामा औलाको चाल कामुक लाग्थ्यो। उनको फिगर मिलेको शरीर हेर्दा मन उम्लेर आउँथ्यो। उनी कुरै कुरामा उत्तेजक हुन्थिन अनि हल्लिहल्लि नजिक आइपुग्थिन, उनको बास्नाले महिनौ देखिको त्यही चिरपरिचत सेतो पेन्टीको बास्ना याद गराउँथ्यो अनि साच्चैको उत्तेजना आउँथ्यो। पलेटी मारेर बस्न असहज भएपछि बस्ने पोजिसन नै चेञ्ज गर्थे।

रक्सीले रातो अनि लोलाएका पुष्पा काकीको आँखामा हेर्दा मन चसक्न हुन्थ्यो, अनि शरिर तातेर आउँथ्यो। त्यही ग्वाम्म अंगालोमा लिएर उनको रौ रौं चुम्ने इच्छा हुन्थ्यो, अंग अंग चुस्ने मन हुन्थ्यो। ती छचल्किरहेका स्तनलाई साच्चै हेर्ने मन हुन्थ्यो। पलेटी मारेर बसेकी काकी यताउता चल्दा बेलाबखत उनको एउटा खुट्टा दुई साँप्राको ठ्याक्कै बिचमा पुग्दा त्यसले योनीमा गरेको स्पर्श मलाई हेरेरै थाह हुन्थ्यो। अनि काकीमा उत्तेजता आएको कल्पना गर्थे। उनी जति बोल्दै जान्थिन, स-सना चालमा पनि ध्यान दिदै म उनको शरिरको मज्जा लुटेको कल्पनामा डुब्थे।
‘काकी, एउटा कुरा सोध्छु नरिसाउनु है’
‘सोध न…’, उनको शंकास्पद हेराइमा पनि कामुक हुन्थ्यो। अनि मनमा अनौठो हिम्मत सवार भएझै लाग्थ्यो।
‘तपाईले नराम्रो सोच्नु भयो भने त बर्बाद हुन्छ। भो, भन्दिन।’
‘भन, आज जे भनेपनि नराम्रो सोच्दिन।’
‘पक्का?’
‘पक्का के पक्का।’
‘अलि त्यस्तै छ के?’

‘त्यस्तै भएर भन्न अप्ठेरो लागेको छ तिमीलाई, मैले बुझेकी छु, भन न प्लिज।’
‘आज तपाईले सेतो रंगको पेन्टी लगाउनु भएको छ, हो कि होइन ?’ काकीको आँखामा देखिएको आश्चर्यको भाव, अनि उनको अनुहारमा चढेको रातोरंगले मनभित्र ढुक्क भयो। अनि उनीसंगको यस्तो कुरा सोध्न सकेकोमा अर्को खुसी त छदैथियो। उनले सहज जवाफ दिइन, ‘ठ्याक्कै मिलायौं। कसरी थाहा पायौ?’, काकीको गुलावी ओठमा अडिएका आँखा उनको आँखामा ठोक्कियो। उनी झन् कामुक देखिइन।
‘मैले सधै बाथरुममा सेतो पेन्टीमात्र देख्ने गरेको छु, आजपनि त सेतै होला, गेस गरेको मिलेछ।’
‘बाथरुममा ?’, प्रश्न सोधेसंगै उनी थोरै लजाएको जस्तो गरिन अनि मुस्काउँदै भुँइतिर हेर्न थालिन।

‘काकी एउटा रिक्वेस्ट गर्छु मान्नु हुन्छ ?’
‘पहिले भन अनि’
‘मान्छु भन्नु अनि मात्र भन्छु।’
‘पहिले भन अनि मात्र भन्छु, मान्ने कि नमान्ने, ढुक्क भएर भन न, नमाने पनि के भो र?’
‘तपाईको पेन्टी देखाउनु न’
‘त्यति मात्रै?’, उनी उठ्न खोज्दै भनिन।
‘अँ…’
काकी जुरुक्क उठिन अनि लगाइराखेको लुज सुरुवाल स्वात्तै फुकालेर सोफामा फालिन अनि अघि झै बसिन।
पुष्पालाई यसरी पेन्टीमा मात्र देखेको थिइन। मन हलुङ्गो भयो अनि फेरी अनौठो भारीपन आयो। आफु सफल भएकोमा ठुलै सन्तुष्टि लागेपनि आफ्नो कल्पना यस्तो कमजोर होला ठानेको थिइन। उनका चिल्ला तिघ्रा अनि सेतो साँप्राको बिचमा देखिएको सेतो पेन्टीको एकमुष्ट सुन्दरता अनि कामुकता यतिका महिनाको मेरो कल्पना भन्दा कता हो कता बढी लाग्यो। खप्नै नसकिने।

उनको नजिक सरेर उनको पेन्टतर्फ हात बढाए। उनले मेरो आँखामा हेरिन अनि किस गर्न अघि बढिन। काकीसंगको पहिलो किसको स्वाद, उनको जिब्रोको ओसिलोपन, लचकता त्यो नरमपन, उनको स्वासमा मिसिएर आएको वाइनको गन्ध भन्दा उनको वास्नाको कडा सुगन्धले मत्रमुग्ध पार्ने। महिनौ देखि कल्पनामै सिमित आशा अहिले साच्चै वास्तविकतामै घट्दै थियो। उनको स्तन भित्र हात हाल्दाको अनुभव, त्यो हातले महसुस गरेको तातोपन, अनि गिलोपन, थलथल, अनि कडा बनेको स्तनको टुप्पामा औला चलाउँदा आफैलाई लागेको काउकुती। उनको योनीको रौं खेलाउँदै भिजिसकेको पुतिमा जिब्रो चटाउँदाको स्वाद, अनि उही परिचित बास्ना।

उनको शरिरमा घण्टौ डुब्दा, चुम्दा,चुस्दा, सुघ्दाँ अनि मुसार्दाको मज्जा, काकी समेत छक्क परिन। उनको पुतिमा पहिलो पटक लाडो घुसार्दा उनका चिम्लिइएका आँखा अनि थोरै खुलेका ओठबाट निस्किएका सन्तुष्टिकका कामुक आवाजले तात्दै जाँदा बढेको घर्षणले उत्तेजित भएकी पुष्पाको पुठो निमोठ्दै मच्चिदाँ हल्लिएका, छचल्किएका नग्न दुधका ठूला पोकाको ढल्काइ अनि मच्चाइँसंगै काकीको गुलाबी पुति र ओठबाट आवाज आउँदै गयो, ‘प्वाक प्वाक…क्वाँच…क्वाँच…अँ…ओ…..अँ….अँ…………फास्ट…फास्ट..अँ….अँ…’

Leave a Comment

error: We Gotcha You !!!