साथीको बहिनीलाई उसैको खाटमा नाङ्गै चिक्दा

दाई दाई भन्दै उ लपक्कै टाँसिन आई। काठमाडौं आउँदा गाउँमा उ सानै थिइ। स्कुल सकेर ‌‌‍+2 पढ्न काठमाडौँ आएकी उसका छातीमा जवानी छताछुल्ल भएको थियो। लपक्कै टाँसिन आएकी उसको बैँसको बासनाले म त्यसै मन्त्रमुग्ध भएछु। माथी कुर्ता अनि टाइट लेगिङ्स लगाएकी उसको घाँटी तल छाती माथी चिल्ला छालाले आङै सिरिङ्ग भयो। च्याप्प समातौं जस्तो। तर सबैको अगाडी त्यसो गर्न नमिल्ने। तर उसका ती ठूला भएका दुधले भने लाडो ठनक्कै पार्यो। ‘एक्लै पारेर यसको पुति चिक्नुपर्छ।’ मनमनै भने।

उ साथीकी बहिनी थिइ। खुलेआम जिस्काउन नहुने। त्यहि माथी दाई भन्थी। आफुलाई भने उसका थाई मनपर्ने। सलक्क परेरको खुट्टा, चिल्ला मोटा साँप्रा। उ कहिले काँही हाफ पाइन्टमा आउँथी। समिज मात्र लगाएर मेरो लाडो ठन्काएर मात्र जान्थी।दिन बित्दै गए। म साथीकोमा जाने गर्थे। तर सधै साथी पनि हुने हुँदा उसको बहिनीलाई मात्र भेट्दिनथे। उसको नाम सारिका थियो। एक दिन अलि बेलुका बाटो परेकाले बियर खान साथी बोलाउन कोठामा पसे। उ घर गएको रहेछ, बहिनी एक्लै कोठामा छोडेर। ‘भोली फर्कनुहुन्छ।’, सारिकाले भनी, ‘तपाई आउँदै आउनुहुन्न, कहिले काँही आएर गइहाल्नुहुन्छ, चिया खाने?’ उसले एकै वाक्यमा कुरा सकि।

‘पकाउँछौ? पकाउने भए खाइहाल्छु नि, त्यो पनि तिमीले पकाको’, मख्ख पर्दै उ किचन तिर छिरि। उसको पुठ्ठो हेर्दै पछिपछि छिरे। आज एक्लै भएर होला शरिरमा खासै कपडा थिएन। सानो टाइट कट्टु अनि ब्रा भन्दा अलिक ठूलो टप, मात्र त्यतिमा निकै सेक्सी भएर बसेकी रहिछ। उ चिया पकाउन लागि। यता उता चल्दा स्तन हल्लिएको प्रष्ट देखिन्थ्यो। मेरो ध्यान एकटकले उसका अर्धनग्न शरिरमा थिए। चिया पकाइ, कपमा हालेर लिएर आउँदा उसले मेरो नजरको ख्याल गरिछ क्यार, उसले भनिहाली ‘के हो दाई खुब चाख दिएर हेर्नुभएको छ त?’
मस्किदैँ भनेको सुनेपछि झसङ्ग भए। तर सम्हालिदै भने, ‘तिमी त तरुणी भएछौ।’ उ लाजले रातै भई, ‘अँ तपाई पनि के के भन्नु हुन्छ। नचाहिने कुरा।’ उसले जवाफ फर्काई।

जवाफ दिन नपाउँदै उसले फेरी थपी, ‘आज खाना खाएर जानु, म एक्लै छु, एक्लै भएको बेला खाना बनाउन अल्छि लाग्छ, तपाई हुनुभयो भने पकाउँछु।’ झट्ट विचार आयो, अनि मैले भने, ‘आज वाइन पिउने भए मात्र खाना खान्छु।’ ‘धत् हुन्न, मैले अहिले सम्म खाएको छैन त्यस्तो’, उसले सहजै जवाफ दिएको देखेर झन् आँट आयो। ‘ल जाम हिड अहिले किन्न।’ चिया खाइसकेर म उठे, उसले हुन्न हुन्न भन्न थाली। मैले आज एक दिन त हो, कति तिम्रो दाईसंग मात्र खाने त, आज तिमी र म खाने के, भन्दै फकाउन थाले। ल लुगा लगाउन बाहिर जाने भनी म अर्को रुममा गइदिएँ।

वाइन र केही खानेकुरा किनेर फर्केपछि लुगा फेरेर बसी। हाम्रो सानो पार्टी सुरु भयो। उसलाई धेरै हाल्दै पिउँदै गएँ। उसलाई छिट्टै रक्सीको मात लाग्दै गयो। हामी सामान्य गफ गाफ गर्दै थियौं। ‘तिमी कस्तो सेक्सी देखिएको छौ आज।’ जे पर्ला पर्ला भने कुरा निकालिहाले। ‘बहिनीसंग यस्तो नचाहिने कुरा गर्ने हो?’, उसले ठूला आखा बनाएर अलि रिसाएझै गरि भनी।
‘खै खै कत्रो छ?’ छोटा लुगामा अगाडी बसेकी, रक्सीले रातो भएकी उसको स्तन च्याप्पै समाते। ‘के गर्नु भ’को यस्तो?’, उसले हातले मेरो हात झट्कारी।
‘लौ तिमीले गरेको छैनौ र अहिलेसम्म?’ हातले फेरी उसको स्तन समाते।

उ लजाएकी थिए, संगै रिसले चुर देखिन्थि। तर यो पटक केही गरिन। उसको स्तन मुसार्न थाले। उ आंखा चिम्लेर आनन्द पो लिन लागि। रक्सीले कस्तो काम गर्ने, मनमनै सोच्दै थिए।
भुँईमा बसेको हामी, उसलाई उठाएर खाटमा राखे। एक हातले उसको स्तन माड्दै टङकिस गर्दा उ सिथिल भइसकेकी थिइ। माथी लगाएको त्यो एकसरो कपडा खोलीदिए। उसका ती पुट्ट चिल्ला स्तनलाई चुस्न थाले। उ लामो लामो स्वास लिन थाली। उ तल म माथी। लाडो ठन्केर उसको जाँघमा दवाद दिदै थियो। सानो कट्टु लगाएकी उसको कट्टु भित्र हात हाले।

‘हुन्न’ उ एक्कासी झट्किइ। च्याप्प समातेर उसका स्तन मज्जाले माडे। ‘दाई दुख्यो, छोडिदिनुस् न’ उ आत्तिन थाली। ‘नकराई बस न मज्जा आउँछ एक छिनमा’ म फुल्याउन थाले। उसको मुड पुरै चेन्ज भएछ, पटक्कै मान्न छोडी। दुई हात पछाडी लगेर समाते अनि अर्को हातले कट्टु खोली दिए। उ चल्न थाली। फेरी सुताएर टङकिस गर्न थालेपछि शान्त भई, बिस्तारै लाडो उसको पानी पानी भएको पुतीमा छिराउन खोजेको टाइट रहेछ। भर्जिन सारिकाको ‘ऐया ऐया’ ले झनै उत्तेजित हुँदै थिए। बलै ठले, उ जोडले कराई। साथीको बहिनीलाई मस्त उसैको खाटमा चिक्न थाले। उ दुख्यो दुख्यो भन्दै थिए। म सकेको बलले उसको पुतीमा जोड दिदै गए। एकछिन पछि मज्जा आएछ क्यार, ‘अह अह’ गर्न लागि। उसका दुध माड्दै पुतिमा चिक्दै गए। निकै बेरको घम्साघम्सी पछि काम सकियो। उसको दुध भरि सेतै हुने गरी झारेपछि महिनौ दिनको प्यास मेटियो। त्यो दिन रात भरी गरम कि गरम भन्दै सारिक नै अगाडी सरी। बिहान छर्लङ्ग हुनेजेल सम्म रातभरी उसलाई चिके।

Leave a Comment

error: We Gotcha You !!!