2min.दूध चुसे अनि……….

प्रमिला हेर्दा खासै राम्री त होइनन but उनको Boobs and hip अनि उस्को चतक्क छिनेको कम्मर हेर्दा सायाद जिब्रो नतोक्ने र मन मनै sex को कल्पनामा नगर्ने कमै होलान सोही मध्य म पनि एक हु प्रमिला प्राय जसो कुर्ता सलवार मा चितिक्क सजिने गर्थिन कुर्ता ताइत भए को कारण उस्को थुलो ठूलो दूध को पोको पहाड झै उचालिएको देखिने गर्थ्यो अनि चतक्क छिनेको कम्मर देखि केही तल फर्सी झै गोलो हिप उनी हिड्ने बेला एस्तो मजाले लच्किन्थ्योकी उफ्फ्फ्फ मन सम्हाल्नै गारो…उफ्फ्फ्फ …उस्को एस्तो दृश्य ले म पागल झै हुने गर्थे कति पतक त उस्कै नाम मा मजाले छोल्थे पनि तर के गर्नु जति छोले पनि उस्लाइ चिक्ने रहर मर्ने थियन म हरेक कोण बात उस्लाइ चिकेरै छोर्ने दाउमा थिए

एतिकोइमा बिबेकले मलाई नयाँ साल मनाउन उस्कै कोथामा आउन अनुरोध गर्यो भोलि पल्त म बिबेक को कोथामा गए म तेहा पुग्दा प्रमिला हरियो सादिमा मजाले सजिएकी रहिछिन एस अघि कहिलै सादी न लगाउने ले आज कहाँ बात सादी लगाएछिन सायद नयाँ साल मा नयाँ कपडा लगाएको होला मलाइ झन उस्को चतक्क छिने कम्मर हेर्न अब कुनै छेक बार थिएन किनकी सादि लगाउदा नाइतो र साएत साएतको भाग प्रस्तै देख्न मिल्छ प्रमिला एता उता काम गर्दै थिन बिबेक र म चाइ बीएर पिउन बसि सकेका थियौ जब पिउदै गएउ नसा पनि अति चर्दै गयो र पनि अझै पिउन छाडेको थिएनौ प्रमिला बेला बेलामा अब धेरै भयो न पिउनु अब सुत्न पर्छ भन्दै थिईन बिबेक ले मातेको जोस्मा प्रमिला लाई पनि जबर्जस्ती beer खान कर
गर्यो कति पतक त नाई भनिन

बिबेक ले अति गरे पछि प्रमिला ले पनि पिउनै पर्यो अन्त्यामा तिनै जना पिउदै जादा नसा ओभर भएछ अनि खादा खादै तेहि निदाईए छ राती अति पानी तिर्खा लागेर उथेको त बिबेक पनि मस्त निदएछ अनि प्रमिला पनि मस्त निदएको अब्स्था मा सारी पनि चिप्लिएर माथी तिर सर्के को रहेछ प्रमिलाको पुरै सेतो छुदा पनि फोरोर लाग्ला जस्तो थाइ देखेर पानी को प्यास पनि मेति हाल्यो एक छिन सोचे बिस्तारै प्रमिला को नजिक गए अनि उस्को सेतो सेतो थाई हल्का स्पर्श गरेको एका एक मेरो लादो थन्केर जिन्स पाईन्त नै छेर्ला झै गर्यो अनि बिस्तारै प्रमिलाको सादी अझ माथी सर्काई दिए

उस्को नाइतो को वरि परि हल्का हातले स्पर्श गर्दै उस्को कत्तु सम्म आइपुगे but उस्ले केही थाहा पाएन अब बिस्तारै उस्को कत्तु तल सारेर घुदा सम्म झारी दिए अनि मेरो पाइन्त पनि खोलेर साइत मा राखे आहा उस्को त्यो लच्किलो चाक त्यो पनि थिक मेरो लादो को अगादि अब उस्लाई हल्का अलि उता थेले अनि side को position मिलाए अनि मेरो 7″लामो 2/1″मोतो लादो उस्को पुतिमा बिस्तारै सोजाए अनि हल्का पेलेको अलि position बिगार्यो उफ्फ्फ्फ अनि 1 min जति थन्केको लादो समातेर बसे फेरि हल्का थुक लगाए अनि फेरि प्रमिलाको पुति मा बिस्तरै पेलेको त आधा छिर्यो अनि आधा लादो ले बिस्तारै बाहिर बित्र

रगत्न लागेको प्रमिलाको पुतिले पानी छाडेछ लादो पुरै चिप्लिन पो थाल्यो अनि तेहि मोउका पारेर अलि जोर जोर ले चिकेको प्रमिलाको पुति क्वाच्छ .. क्वाच्छ… .च्याक…च्याक को अवाज सुनिन थाल्यो आधा लादोले चिकेको मजा नै आएन अनि जे पर्ला पर्ला भनेर एक जोर धक्का लगाईदे को पुरै लादो पनि पुति भित्रै छिर्यो प्रमिला पनि निन्द्रा बात ब्युझी हल्यो
अँध्यारो थियो अनि को हो को उस्ले पनि आफ्नै बुदाले चिक्दै होला भन्ने सोच्यो होला सो ब्युझेर पनि इन्कार गरेन तेस्पछी त झन जोस आयो अनि

प्रमिलाको लच्किने चाक ओहो जति जोर जोर चिक्थे तिति नै मजा हुँदै थियो अब प्रमिला लाई अर्को position मा उस्लाई उत्तनो पारे अनि दुबै खुत्ता फत्ताएर माथी बात सकेको power लगाएर चिके लगातार 5-7 min.चिके पछि उ पनि झर्ने बेला भाको रहेछ म पनि झर्ने वाला मा थिए जब माल झर्न आत्यो उस्ले पनि तल बात पूरा चाक उचली उचाली मलाई सथ दिई रहेको थ्यो अनि माथी बात मैले उतिकै तेज गतिमा प्यात प्यात च्वाक च्वाक हान्दा हान्दै सारा माल प्रमिला को पुति भित्रै झार्दिए अनि लमो तङ किस हाने अनि 2min.दूध चुसे अनि झरेर
कपडा लगएर सिदै दोका खोलेर अफ्नाे बाटो तताए

Leave a Comment

error: We Gotcha You !!!