रानीको पुति…….

आज भन्दा कारीब 500 बर्ष पहिलेको कुरा हो | अकबर अनि बिरबलको कुनै समयमा अकबर राजा= युरोपको पेरिस शहरमा घुम्न आएछन | अनि संसारको फेमस पेरिसको डिस्कोमा रक्सी पिएछन अनि एउटा= सुन्दरीलाई सेक्सको प्रस्ताब राखेछन अनि एउटा लजको कोठामा लगेछन अनि भटाभट खैरिनिको कपडा खोलेछन अनि आफनो पनि खालेर चिक्न थालेछन | त्यो देखेर त्यो खैरीले यो पनि सेक्स गर्ने तरिका हो ?- भनेर गालि गरिछ अनि अकबर आश्चर्यमा परेछ – कसरी हो त चिक्ने भनेर | अनी अकबर्ले खैरीलाई कसरी हो त चिक्ने भनेर सोधेछन | अनी खैरिले मैले भने अनुसार गर्नु भनेर भनिछ ।
अनी खैरीले अकबरको गधाको जत्रो घोर्ले लाडोमा ढाल लगाएर चुस्न थाली | राजा अकबरलाइ सारै मज्जा आएछ । एकै छिन खैरेनिले राजाको लाडो चुसेपछी राजालाइ आफनो पुतिमा चाटन लगाइछ |अनी राजाले पनि रक्सिको मातमा खैरीको रातो पुतिलाई लाली सम्झेर मज्जाले चाटेछन | राजालाई सारै मज्जा आएछ ।त्यसको केही दिन पछि राजा नेपाल फर्के र रानीसंग पनि खैरेनिसँग जसैगरी चिक्ने बिचार गरेर रानीको पुतिमा मह लगाएर यसो चाटन मात्र के लागेको थिए राजाले रानीको पुति निलो निलो देखेछन र डराएछन । अनि राजाको दाहिने हात अनि अनेकौ जुक्तिको मास्टर बिरबललाइ बोलाएर भनेछन – बिरबल रानीको पुति किन निलो भयो ? यो समस्याको सामाधान ३ दिन भित्र पत्ता लगाइनस भने तेरो ज्यान जान्छ भनेर चुनौति दिए । बिरबल घरमा गयो धेरै सोच्यो सोच्यो तर त्यो समस्याको कुनै उपाय पत्ता लगाउन सकेन ।

कस्ता कस्ता ठुला समस्यालाई जुक्ति लगायर सजिलै पार लगाउन सक्ने बिरबलले रानीको पुति किन निलो भयो भन्ने समस्याको कारण पत्ता लगाउन सकेन | सात दिन सोचमा परको देखेर बिरलको श्रीमतीले सोधीछ- कस्ता कस्ता समस्या आउदा पनि कत्ति नआत्तिने मान्छे हजुरलाइ के भयो ? बिरबलले आफनो श्रीमतीसंग आफनो समस्याको भनेछ । त्यसपछि बिरबलकोश्रीमतीले म हजुरलाइ बचाउछु मर्नु परे पनि हजुर र म संगै मरौंला भनेर दरिलो आस्वासन दिएपछि राती बुडाबुडी चिक्दै सुतेछन । अन्तिम दिन बिहानै बिरबल अनि उसको श्रीमती राजाको दरबार तिर लागेछन । दरबारमा राजा बिरबलको प्रतिक्षामा बसिहेको \रहेछन |- बिरबललाइ देख्ने बित्तिकै राजाले भने – निलो हुनुको कारण के हो पत्ता लाइस त बिरे भनेर नराम्रो संग थर्काएछन् । बिरबल पनि आज अन्तिम दिन भनेर घोप्टो मुन्टो लागी मात्र रह्यो । त्यही अबसरमा बिरबलको श्रीमतीले राजाको नजिकै गएर राजाको गालामा बल गरेर एक झापु हिर्काइ |

त्यसपछि राजाले दरबारको भित्तामा रहेको ऐनामा के हेरेको थियो राजाले त आफनो गालामा ५ औलाको निलडाम देख्यो । त्यही अवसरमा बिरबलको श्रीमतीले राजालाइ भनी – मैले
हजुरको गालमा एक झापु हिर्काउदा त निलो हुन्छ भने हजुरले रानीको पुतिमा आज सम्म कति पटक लाडोले हिर्काउनु भो हिर्काउनुभो त्यही भएर रानीको पुति निलो भएको हो ।

Leave a Comment

error: We Gotcha You !!!